HardTruck Severlerin Vazgeçilmez Mekanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HardTruck Severlerin Vazgeçilmez Mekanı

www.hardtruck.yetkin-forum.com yepyeni içeriğiyle ve Türkçe olarak Türkiye'den tekrar sizlerle...

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Konu Linklerini Gizleyin !

3 posters
YazarMesaj
EsCoBar
Admin
Admin
EsCoBar

Madalya : Konu Linklerini Gizleyin ! 3_10
Rep Sistemi :
Konu Linklerini Gizleyin ! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Konu Linklerini Gizleyin ! Right_bar_bleue

Çalışkanlık : Konu Linklerini Gizleyin ! Moderatrja5

Konu Linklerini Gizleyin ! Empty
MesajKonu: Konu Linklerini Gizleyin !   Konu Linklerini Gizleyin ! EmptyCuma Ekim 03, 2008 1:46 pm

Merhaba Arkadaşlar...

Emeğe saygı için ve konulara daha fazla katılımın olması için mesajlarınızdaki linkleri gizleyiniz.
LİNKLERİ GİZLENMEYEN MESAJLAR SİLİNECEKTİR !

Linkleri Gizlemek için aşağıdaki yolu kullanınız:

Kod:
EMEĞE SAYGI İÇİN KONUYA TEŞEKKÜR MESAJI YAZINIZ.ÜYE DEĞİLSENİZ LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN [color=red] [url=http://hardtruck.yetkin-forum.com/profile.forum?mode=register]Üye olunuz !!![/url][/color]
[hide][url]KONU LİNKİ BURAYA !!![/url][/hide]
:arrow:

Veya daha kısa yoldan:
Kod:
KONU LİNKİ GİZLİDİR !
[hide]KONU LİNKİ BURAYA![/hide]

şeklinde gizleyebilirsiniz.

Saygılarımla.
https://hardtruck.yetkin-forum.com
engin8787
Üye
Üye
engin8787

Madalya : Konu Linklerini Gizleyin ! 4_10
Rep Sistemi :
Konu Linklerini Gizleyin ! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Konu Linklerini Gizleyin ! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Konu Linklerini Gizleyin !   Konu Linklerini Gizleyin ! EmptyCuma Ekim 03, 2008 9:39 pm

üye olmayanlar göremiyomu simdi Very Happy
mcmtn
Üye
Üye

Madalya : Konu Linklerini Gizleyin ! Yok10
Rep Sistemi :
Konu Linklerini Gizleyin ! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Konu Linklerini Gizleyin ! Right_bar_bleue

Çalışkanlık : Konu Linklerini Gizleyin ! 1yeniyeha0

MesajKonu: Geri: Konu Linklerini Gizleyin !   Konu Linklerini Gizleyin ! EmptyPtsi Ağus. 24, 2009 4:43 pm

evet hem engin arkadaşım üye olamayanlar zaten göremiyor forumu ama bunu yaparsınız üye olanlarda konuya cevap yazamadan linki göremiyo yani emek karşlığını buluyor gönül isterdi ki böle bi zorlama olmadan insanlar yorum yapsa, eleştirse, teşekkür etse ama işte Türk milleti....

ben artık her konumda böle yapıyorum ben de bilmiyordum ama kendim öğrendim Very Happy bilmeyenler için güzel bi konu yapmıssın teşekkürler...

Konu Linklerini Gizleyin !
1 sayfadaki 1 sayfası